O nás

 

SuperStyle.sk Vás víta na svojej stránke!

Tento rok sme spolu s Vami už 5 rokov :)
 
Naším cieľom je prinášať zákazníkom aktuálne módne trendy z domova a zahraničia nielen počas leta, ale coloročne. Snažíme sa vám priniesť to, čo v iných e-shop nemôžete najst za tie najlepšie ceny. Snažíme sa k našim stálym zákazníkom priblížiť čo najviac a preto pri opakovaných nákupoch poskytujeme rôzne benefity v podobe darčeka a zliav. V nepravidelných intervaloch organizujeme výpredaje, počas ktorých môžete nakupovať v extrémne vysokých zľavách. TIeto výpredaje sú časovo obmedzené a akcie trvajú doslová zopár hodín. Stáči len sledovať náš Facebook alebo našu web stránku.
 

Našim zákazníkom sa snažíme poskytovať maximálny servis a robiť všetko pre ich spokojnosť. Na akékoľvek otázky reagujeme obratom. Prípadné reklamácie vybavujeme okamžite v prospech zákazníka a bez zbytočných rečí . V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa snažíme naším zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.   

Nenašli ste to čo ste hľadali? Zaujalo Vás niečo a chcte sa dozvedieť Viac? Neváhajte a pokojne nám napíšte na náš e-mail obchod@superstyle.sk a my Vám veľmi radi odpovieme.